Julka, dziewczynka z połową serduszka [film]

To film o wielkiej miłości.

Ewa jest dorosła, a Julka dopiero zaczyna życie. Ewa ma szczęśliwą rodzinę – na narodziny Julki nikt nie czekał. Ewa jest zdrowa – Julce nawet najlepsi lekarze nie mogą pomóc.

Jedno je łączy: obie potrzebują miłości i właśnie ją znalazły! Taką na całe życie. Ci, którzy widzieli, jak Ewa tuli Julkę, mówią że to wielkie szczęście, że obie mają szczęście, bo się odnalazły.
Zapraszamy na film “Julka, dziewczynka z połową serduszka”.

ODWIEDŹ I OBSERWUJ NASZE PROFILE:

Facebook

Instagram

Twitter

HLHS - niedorozwój lewej połowy serca

Dowiedz się więcej o niezwykle poważnej wadzie serca z jaką urodziła się Julka.

Czytaj więcej
(Wyświetlenia ogółem: 28850, dzisiaj: 1)

Zobacz inne publikacje

 

Zabronione jest » kopiowanie, rozpowszechnianie opracowań zamieszczonych na stronie materiałów, powielanie lub rozpowszechnianie zdjęć, za wyjątkiem sposobów wskazanych w serwisie dokumentnaczasie.pl jak np. udostępniania poprzez portale społecznościowe. Zabronione jest umieszczanie tych materiałów lub ich części na jakimkolwiek innym serwerze. Zabronione jest umieszczanie odesłań do serwisu w taki sposób, aby utrudnione lub niemożliwe było poznanie źródła pochodzenia materiałów.

Dozwolone jest » wyświetlanie i przekazywanie przedmiotowych materiałów innym osobom lub udostępnianie linków na portalach społecznościowych – w zakresie dozwolonego użytku osobistego (nie komercyjnego), pod warunkiem, że materiały nie są modyfikowane i sposób ich wykorzystania nie narusza jakichkolwiek praw autorskich.

DO KORZYSTANIA Z SERWISU WYMAGANA JEST AKCEPTACJA REGULAMINU

PRZECZYTAJ » REGULAMIN

(Wyświetlenia ogółem: 1, dzisiaj: 1)